Hakkımızda

Türkiye de iletişim sektörünün lider ve yön belirleyen servis kuruluşlarından olan 2005 yılından bu yana müşterilerinin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Günümüzde, üreticilerin pazar payını büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti önemini artırmaktadır. Aktif iletişim, müşterinin ihtiyaçlarına karşı hızlı pozisyon alma refleksi ve Türkiye’nin dört bir yanındaki servis merkezleri ile birlikte çalışmayla koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yenilikçi yapısını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üreticiler kendi alanlarında en kaliteli ürünleri üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. AKTİF İLETİŞİM olarak, bu anlamda üreticilere ve tüketicilere artı bir değer katmaktan onur duymaktayız.

Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Saygılarımızla.